Homepage Foorum diabeet ja rase


Foorum diabeet ja rase


Jah, mul on II tüüpi diabeet ehk siis erandjuhtum ja õige nimetus minu vormile on MODY2. Seda tüüpi esineb maailmas harva ning mina olen see õnnelik inimene, kes selle endale sai. MODY2 tüüp on Eestis peale minu veel vist ühel väikesel tüdrukul. Ning veel olen lapse ootel, nagu ma ennest kirjutasin.olen rase ja mul on see diagnoos hetkel ehk gestatsiooni diabeet mul diabeediõde ütles et vähem magusat aga ülejäänud kõik võib teatud määral ehk söö iga 2-3 tunni tagand. ja kui ikka veresuhkur suts kõrgem siis minu arvamus selline ma olen RASE mul hormoonid möllavad ja veresuhkur ongi kõrgem.RE: Rasedusaegne diabeet ja insuliin. Hetkel 20 nädalat ja süstin juba 6 nädalat. Alguses oli 1 süste pikatoimelist insuliini õhtul ja kolm korda päevas põhitoidukordadel lühitoimelist juurde.Rase ja üksi? Mida teha, kui naine ükshetk avastab, et ootab väiksemat, kuid mees, kellega ta tibu valmis tegi, ei ole just isamaterjal. Kas kasvatada üksi üles või üritada mehest isa voolida või otsida.Diabeediga noorukid, mis võivad olla allergilisedBoris, isegi kui teil on diabeet, siis ei ole vaja, et sa ei tohiks tunda, kui kõigis oma ilmingutes. Väga sageli inimesed elavad ja ei tea, et neil on probleem suhkrut, sest see ei sooritanud eksamit. Aasta alguses diabeedi ei ole nii ilmne iseenesest ei ole absoluutne.Rasedus ja diabeet 2018. 01.04.2019 12:06. Mariechen. 26. Soovin kanüüle Töövõimereform ja töövõimetoetus. 22.03.2019 10:51. Ulvi Tammer-Jäätes.7 dets. 2013 olen rase ja mul on see diagnoos hetkel ehk gestatsiooni diabeet mul diabeediõde ütles et vähem magusat aga ülejäänud kõik võib teatud .olen rase ja mul on see diagnoos hetkel ehk gestatsiooni diabeet mul diabeediõde ütles et vähem magusat aga ülejäänud kõik võib teatud määral ehk söö iga 2-3 tunni tagand. ja kui ikka veresuhkur suts kõrgem siis minu arvamus selline ma olen RASE mul hormoonid möllavad ja veresuhkur ongi kõrgem.

You may look:
-> Kuidas suurendada raua diabeedi korral
RE: rasedus diabeet. Mul juba raseduse algusest veresuhkur kõrge. Mind pandi dieedile, kuigi kaalu pole veel üldse juurde tulnud. Kui dieet ei aita siis võimalik mingi tableti ravi ja kui see kah ei aita siis alles süstimine.1 Diabeet raseduse ajal, gestatsioonidiabeet Judith E Brown. Nutrition through the life cycle. Thomson 2004 (tõlge Laine Ottenson) Diabeet on rasedusaegsetest komplikatsioonidest teisel kohal.Foorum 31 kategooriat 12 810 postitust foorumis. Kliinik.ee anonüümne foorum on mõeldud kasutajatele erinevate teemade arutamiseks, siin ei vasta arstid. Kui soovite kliinik.ee-s arsti vastust, siis pöörduge palun rubriiki Arsti nõuanded Kliiniku foorumit külastab iga kuu üle 15 000 inimese.Rasedus peaks kulgema samamoodi nagu tervetel naistel,kuigi ultrahelis käid Ja muide olen kuskilt kuulnud et suurem oht lapsel ka diabeet saada on siis kui .
-> Diabeediga patsiendi menüü paigutus
21 okt. 2014 Kui veel paar aastakümmet tagasi suhtusid arstid I tüüpi diabeeti põdevate naiste lapsesaamisse ettevaatlikult, siis tänapäeval on seisukoht .Tere.Liitun ka siis teiega olen ka rase ja rasedus diabeet.Kuna olen väga hirmul siis tahaks ka teada et kuidas see vs alla saada ja seda hoidagi all.Süstin siis juba 4 päeva pikkatoimelist insuliini Lantus SoloStaar.Aga vs ikka pyppab ylesse ja alla selline tunne et joo ainult vett siis on vs 6 peal.Kogemustega siin foorumis andke toitumis.Müksödeem vormi iseloomustab lühike kasv ja ebaproportsionaalne füüsis. Nendel patsientidel, lühikesed jäsemed ja kael, suur pea, masendunud koonuseljajoon väike vajumine silmad. Naba on madal, samas kui kõht väljaulatuvad. Naha paksenemine ja jäme, haprad juuksed ja kasvavad tavaliselt väga aeglaselt.Salvesta minu nimi, e-posti- ja veebiaadress sellesse veebilehitsejasse järgmiste kommentaaride jaoks.
-> Millised testid on vajalikud 2. tüüpi suhkurtõve raviks
Olen alati väsinud ärritun kiiresti ja külmavärinad koguaeg.Arst arvab et asi suitsetamises aga nii palju see mõjutada ei saa.Söön korralikult ja mälu ka kehv .Ise olen 25. nädalat rase ja eelmine nädal sai diabeedi-ämmaemanda esimesel vastuvõtul ära käidud, sain kaasa glükomeetri ja juhised toitumiseks. 2 nädalat pean pidama toitumispäevikut. Esimesel visiidil küll räägiti palju, et mis see on ja mis on ohud lapsele ja kuidas see võib mind tulevikus mõjutada.Loodan, et leian saatusekaaslasi ja saame kogemusi vahetada. Toredat ootamist! Blase.Mina kõigepealt õnnitleks teda? Palju õnne! Kindlasti on diabeedi puhul kontroll tunduvalt tõhusam kui muudel juhtudel. Mu endal diagnoositi diabeet raseduse.
-> Rasedus ja diabeedi bibliograafia
Minul on mure. Ma olen 7 nädalat rase ja vs on päeval ja õhtul normi lähedal. Ehk siis alla 10. Enne magama minekut on vs tavaliselt 5-7, aga hommikul peale ärkamist on see 18-20.Ühesõnaga sain diagnoosi ja nüüd pean 3x päevas glükomeetriga veresuhkrut mõõtma ning dieeti pidama. AGA kõik minu 2 nädalase mõõtmise tulemused on ideaalsed- tühjakõhuga alati alla 5 ning muud mõõtmised jäävad ka sinna 5.4 kuni 5,6 juurde.Kui liiga palju magusat süüa raseduse ajal, võib raseduse diabeet tekkida. Olge pigem ikka ettevaatlikult ja mõelge, kas see, mida te praegu süüa kavatsete, lapsele tõesti hea ja vajalik on (arvestades vitamiine, mineraalaineid ja toiteväärtust). Kui ei, siis pigem loobuge ja valige tervislikum variant.Tere Käisin tegemas GTT testi ja hommikune tühjakõhu näit oli tol hommikul 5,4.maksimum peaks olemas 5,1. Ühesõnaga sain diagnoosi ja nüüd pean 3x päevas glükomeetriga veresuhkrut mõõtma ning dieeti pidama.
-> Diaur on diabeedi raviks. osta
Ütle sõna sekka ja loe, mida arvavad teised. Patsiendi foorumid, mis käsitlevad erinevate haigustega seotud teemasid.Suhkruhaige patsiendi rasedus on kaasaegsele meditsiinile tõeliseks väljakutseks. Raseduse ajal Ravida tuleb infektsioonid ja kompenseerida diabeet.Olen 8 nädalat rase ja väsimus on nii suur ,et ma ei suuda mitte midagi teha.Kodu on kui ussipesa,nõud pesemata,pesu pesemata ja mina vedelen aind voodis pikali.Arstile saan ka alles 21 sep.Aga kas keegi oskab äkki öelda ,et miks see väsimus nii suur on kas äkki mõne vitamiini puudus.2 sept. 2011 Raseduskalender · Beebi · Foorum Rasedusdiabeet on haigus, mille korral veresuhkru tase on raseduse ajal Kui keha ei tule toime topeltkoguse insuliini tootmisega ja glükoos ladestub verre, kujunebki rasedusdiabeet. suuremad terviseprobleemid – eriti, kui rasedus-eelset diabeeti jälgiti halvasti.
Foorum diabeet ja rase:

Rating: 250 / 656

Overall: 139 Rates

Anti Aging Caviar Hand Cream - Beluga kaviárt tartalmazó, kézfiatalító krém

4 990 Ft

Tovább...

Anti Aging Hand Cleaner - Kézmosó hab, mely véd a víz szárító hatásától

4 680 Ft

2 990 Ft

Normaalne veresuhkur plasmas terves inimeses

Anti Aging Hand Lift Cure - Kézfiatalító kúra otthonra

12 990 Ft

Tovább...

Anti Aging Hand Protection - Kézvédő krém nappalra

4 990 Ft

Tovább...

Anti Aging Hand Scrub - Kézfiatalító bőrradír

4 790 Ft

Kuidas vähendada veresuhkru taset

Anti Aging Omega Hand Mask - Omega3 és Omega6 zsírsavakat tartalmazó kézmaszk éjszakára

4 990 Ft

Tovább...

Anti Pigment - Pigmentfolt-halványító

4 990 Ft

Tovább...

Nail Vital 12 ml+Caviar hand Cream 30 ml

6 886 Ft

5 590 Ft

Diabetes mellitus on kasulikud tooted

Quick Action Hand Creme - Az igazi kézkrém!

3 790 Ft

Tovább...

Tender Touch - Bőrradír tengeri sóval, szőlőmag-olajjal

4 440 Ft

2 990 Ft

Diabeedi diagnoosimine ja ennetamine